» Ardit Gjebrea jep lajmin për sezonin e ardhshëm: “E Diela Shqiptare” me shtëpi të re

Ardit Gjebrea jep lajmin për sezonin e ardhshëm: “E Diela Shqiptare” me shtëpi të re

Këngëtari dhe moderatori i njohur i programit “E Diela Shqiptare” në TV Klan ka postuar këtë pasdite një foto në instagram ku shkruan: “Po fillon një studio e re të ndërtohet. E Diela Shqiptare në sezonin e ardhshëm, me shtëpi të re.”

Si duket Tv Klan është duke ndërtuar një objekt të ri ku do të zhvillohen programet.


360grade.al


Boll Hashim me intervista, Ramush Haradinaj ka të drejtë!

Të tjera