» Pas lajmeve për largim nga Top Channel, Ledioni bën veprimin e papritur!

Pas lajmeve për largim nga Top Channel, Ledioni bën veprimin e papritur!

Gjatë ditës së djeshme ka qarkulluar në portale një lajm në të cilin thuhet se moderatori Ledion Liço është larguarnga funksionet e tij në Top Channel.

Gjithashtu më vonë u publikua edhe një mesazh supozohet i Ledionit ku i shprehej stafit se nuk mund të vazhdonin më bashkëpunimin për mungesë fondesh.

Në reagimet e tij Liço është shprehur që këto lajme nuk janë të vërteta, por një veprim i tij i ka bërë të gjithë konfuzë. Moderatori ka çaktivizuar llogarinë e tij Instagram dhe nuk dihet përse e ka bërë diçka të tillë.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/pas-lajmeve-per-largim-nga-top-channel-ledioni-ben-veprimin-557161/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright


360grade.al


Boll Hashim me intervista, Ramush Haradinaj ka të drejtë!

Të tjera