» VIDEO/ Lëv kapet sërish mat, tifozët: Na sjell fat kur ha “gjërat” që gjen brenda hundës

VIDEO/ Lëv kapet sërish mat, tifozët: Na sjell fat kur ha “gjërat” që gjen brenda hundës

Trajneri i Gjermanisë, Joakim Lëv, iu rikthye sërish vesit për të kapur hundën, dhe më pas për të ngrënë gjërat që gjen aty brenda.

Kamerat e kanë fiksuar gjermanin, dhe tifozët kanë shpërthyer, duke thënë se kjo ishte supremacia që solli përmbysjen e Gjermanisë.


360grade.al


“Masa kritike” Basha+Kryemadhi, Rama në prag të vetmisë së thellë

Të tjera