» FOTO/ Pasojat e frikshme që lanë pas rrufetë gjatë natës

FOTO/ Pasojat e frikshme që lanë pas rrufetë gjatë natës

Në orët e para të ditës sotme është dëmtuar nënstacioni Tec Kombinat.

Dëmtimi ka ardhur si pasojë e rrufeve të rëna gjatë natës.

Nga fotot shikohet shembja e një pjese të godinës dhe djegia e pajisjeve 35kV bashke me transformatorin.

Aktualisht një pjesë e zonës së Kombinat në Tiranë është pa energji elektrike.


360grade.al


Boll Hashim me intervista, Ramush Haradinaj ka të drejtë!

Të tjera