» Vjen goli më i bukur i botërorit “Rusi 2018” (VIDEO)

Vjen goli më i bukur i botërorit “Rusi 2018” (VIDEO)

Rusia duket e papërmbajtshme. Ka shënuar golin e katërt në minutën e parë shtesë.

Shënues ishte Denis Çerishev me një supergol. Ky ishte goli i katërt për Rusinë dhe i dyti për lojtarin rus, shkruan 360grade.al

Ky është edhe goli më i bukur i shënuar në këtë kampionat botëror. Të paktën deri tani!

 


360grade.al


Pse ka shpallur sulm dhe çfarë parandjen KM-ja?

Të tjera