» Shokohet staduimi i Moskës, Robbie Williams nxjerr gishtin e mesit para kamerës (FOTO)

Shokohet staduimi i Moskës, Robbie Williams nxjerr gishtin e mesit para kamerës (FOTO)

Kupa Botërore filloi me një pamje vërtet luksoze dhe madhështore.

Robie Williams ndezi atmosferën në  “Luzhniki Arena” të Moskës me një performancë të shkëlqyer por i bëri një autogol vetes, shkruan 360grade.al

Ai e rrëzoi të gjithë kënaqësinë që krijoi kur i tregoi gishtin e mesit kamerës pasi mbaroi performancën. Kjo shkaktoi pakënaqësi tek sportdashësit. /360grade.al/360grade.al


Pse ka shpallur sulm dhe çfarë parandjen KM-ja?

Të tjera