» Foto/ Harrojeni Kim Kardashian, kjo seksbombë latine tërbon rrjetin…

Foto/ Harrojeni Kim Kardashian, kjo seksbombë latine tërbon rrjetin…

Shumë prej femrave më seksi në botë janë latine.

Rosa Acosta është një prej modeleve më të popullarizuara në Instagram, e cila nxjerr vazhdimisht foto joshëse në llogarinë e saj, që ndiqet nga mbi 1.5 milion njerëz.

Shikoni më poshtë disa nga fotografitë më të “nxehta” të seksbombës latine.


360grade.al


Pse ka shpallur sulm dhe çfarë parandjen KM-ja?

Të tjera