» Tronditet Skënderbeu, CAS merr vendimin zyrtar

Tronditet Skënderbeu, CAS merr vendimin zyrtar

CAS ka vendosur të lërë në fuqi vendimin e UEFA-s duke përjashtuar kësisoj klubin korçar nga ky edicion i Ligës së Kampioneve.

Sapo është bërë zyrtar vendimi i KAS të Lozanës rreth Skënderbeut për pezullimin e vendimit të UEFA-s për dënimin 10-vjeçar të skuadrës korçare.


360grade.al


Atentati: 600.000 sirianë që vijnë dhe 500.000 shqiptarë që largohen…

Të tjera