» VIDEO/ Shikoni gjestin e Putin-it ndaj liderit arab në momentin që Rusia shënonte golat

VIDEO/ Shikoni gjestin e Putin-it ndaj liderit arab në momentin që Rusia shënonte golat

Rusia ka shënuar golin e parë ndaj Arabisë Saudite.

Në  minutën e 12-të Juri Gazinski shënon golin e parë për Rusinë me një gjuajtje me kokë, 1-0.

Por, ajo që nuk mund të kalonte pa marrë vwmendjen e kamerave ishte dhe reagimi i presidentit rus, Vladmir Putin. Ai menjëherë ka ngushëlluar liderin e Arabisë Saudite, shkruan 360grade.al

Putin është parë teksa duartroket dhe shtrëngon duart me liderin arab, gjatë çdo goli të shënuar nga kombëtarja ruse.360grade.al


Është mirë të bësh valixhet Kryeministër!

Të tjera