» Dalin mesazhet e Kejvinës me motrën: Ka pesë fëmijë ky, qenka legen

Dalin mesazhet e Kejvinës me motrën: Ka pesë fëmijë ky, qenka legen

Kejvina Kthella është një nga vajzat më të komentuara për momentin në rrjetet sociale.

Ajo është shumë aktive dhe të gjitha postimet e saj janë një tundim për fansat. Por këtë herë ajo është futur në ‘telashe’. Motra e saj i ka dërgaur të zgjidhë një ‘gjëegjëzë’.

‘Nëse e zgjidhni këtë jeni gjeni. Zoti Smith kishte 4 vajza, secila prej tyre kishte një vëlla. Sa fëmijë ka zoti Smith. Nëse dështoni, duhet ta postni si status. Unë humba’ ka shkrar motra e Kejvinës në statusin e saj. Më pas vajzat kanë ndarë në profilet te tyre bisedën për të zgjidhur ‘problemin’.

Me sa duket asnjëra nuk ja ka dalë. 


360grade.al


Pse ka shpallur sulm dhe çfarë parandjen KM-ja?

Të tjera