» LAJMI I FUNDIT/ Rama shkon në zyrën e Metës, takimi zgjati 30 minuta

LAJMI I FUNDIT/ Rama shkon në zyrën e Metës, takimi zgjati 30 minuta

Pasditen e sotme Edi Rama ka takuar Ilir Metën në zyrën e këtij të fundit.

Rama ka shkuar në Presidencë, por nuk dihen ende arsyet.

Mësohet se takimi ka zgjatur rreth 30 minuta…

Në përditësim…


360grade.al


Pushimet e gjata të Opozitës dhe syri i shkelur i KM-së

Të tjera