» FOTO/ Çfarë po kurdis Klaudia Pepa dhe Nora Istrefi?

FOTO/ Çfarë po kurdis Klaudia Pepa dhe Nora Istrefi?

Balerina e njohur dhe e shumëpërfolur ka befasuar me një nga publikimet e saj më të fundit.

Klaudia Pepa duket se është duke bashkëpunuar me këngëtaren e njohur Nora Istrefi.

Nuk dihet se çfarë saktësisht janë duke kurdisur dy vajzat seksi shqiptare, por padyshim në projektin e tyre do rrezatohet energji.

Ato u panë në një sallë baleti teksa realizonin statura të njëjta.

Mos vallë Nora do jetë duke realizuar një videoklip te ri…

Image


360grade.al


Ambrozia “vrasëse” nga Tepelena dhe me mbiemrin “Meta”

Të tjera