» Fleckenstein jep lajmin: Urime! Rekomandim i pakushtëzuar nga KE për hapjen e negociatave. Shqipëria e meriton!

Fleckenstein jep lajmin: Urime! Rekomandim i pakushtëzuar nga KE për hapjen e negociatave. Shqipëria e meriton!

Urimi i pare dhe lajmi i mire per vendimin per celjen e negociatave te vendit tone me BE e ka dhene eurodeputeti Knut Flanckenstain.

Me nje postim ne Twitter ai shkruan se eshte i lumtur.

“Urime! Jam shumë i lumtur. Një hap i madh përpara për Shqipërinë! Rekomandim i pakushtëzuar nga komisioni i BE-së për hapjen e negociatave. Shqipëria e meriton! Dhe tani ne llogarisim në Këshill që të bien dakord gjithashtu. #albania @Progresive”, shkruan Fleckenstain.

knut


360grade.al


Vdekja, ky udhëtim pa kthim…

Të tjera