» Arrestohet maniaku i Tiranës, ishte kthyer në shqetësim të madh

Arrestohet maniaku i Tiranës, ishte kthyer në shqetësim të madh

Arrestohet maniaku i kryeqytetit i cili ishte kthyer në shqetësim për banorët e Tiranës.

Policia bën me dije se dje, më datë 13.03.2018, ka vënë në pranga shtetasin me inicialet I.B.

 37-vjeçari, banues në Tiranë, rezulton se ka qenë i dënuar edhe më parë.

Ai është arrestuar dje në flagrancë për vepra të turpshme bazuar në nenin 108 të Kodit Penal.


360grade.al


Kompleksimi i Opozitës dhe oksigjeni që mori prej saj kryeministri

Të tjera