» E trishtë, i mituri pret damarët e duarve Ditën e Verës, në banesë ishte…

E trishtë, i mituri pret damarët e duarve Ditën e Verës, në banesë ishte…

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot, në Shkozë, pikërisht në Ditën e Verës.

Burimet nga policia bëjnë me dije se një adoleshent, i moshës 15 vjecare, ka qenë në banesën e tij dhe në gjendje të dehur, ka prerë damarët e duarve.

Informacion paraprak

Më datë 14.03.2018, në Shkozë, në banesë, në gjendje të dehur, ka prerë damarët e duarve shtetasi i mitur A.N, vjeç 15, i cili ndodhet në spitalin e fëmijëve nën kujdesin e mjekeve. Punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


360grade.al


Kompleksimi i Opozitës dhe oksigjeni që mori prej saj kryeministri

Të tjera