» Pamje shokuese/ Infermierja dhunon të moshuarin 89 vjeçar në azil (360video)

Pamje shokuese/ Infermierja dhunon të moshuarin 89 vjeçar në azil (360video)

Një emigrant nga Lebani, 89 vjeç Hussein Younes, u sulmua nga infermierja e tij gjatë qëndrimit në azil.

Familjarët e tij vendosën kamera në dhomën e tij pasi shpesh i shikonin shenja në trup të moshuarit.

Pasi kuptuan se çfarë po ndodhte ata bënë një denoncim dhe infermierja u pushua menjëherë nga puna.

Ndiqni pamjet filmike më poshtë.


360grade.al


Kompleksimi i Opozitës dhe oksigjeni që mori prej saj kryeministri

Të tjera