» Shkoi me pushime në Santorini, humb jetën tragjkisht 21 vjeçari shqiptar (emri+foto)

Shkoi me pushime në Santorini, humb jetën tragjkisht 21 vjeçari shqiptar (emri+foto)

Një djalk i ri, vetëm 21-vjeç ka humbur jetën në një aksident fatal në Greqi. Bëhet fjalë për Blerim Qarrin nga Hasi, i cili është përplasur nga një makinë në Santorini.

21-vjeçari ishte i fejuar, dhe jetonte në Has së bashku me 3 motrat e tij, dhe nënën e sëmurë pasi babi i kishte vdekur 5 vite më parë, raporton “Oranews”.

Policia greke po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit, ku humbi jetën shqiptari.

24232180_927586804075915_6757534843908625252_n26730812_952927638208498_6377421050864142963_n


360grade.al


Kompleksimi i Opozitës dhe oksigjeni që mori prej saj kryeministri

Të tjera