» Lojtari përfundoi pas barrierave të fushës, tifozi në vend që ta ndihmonte… (360video)

Lojtari përfundoi pas barrierave të fushës, tifozi në vend që ta ndihmonte… (360video)

Tifozët e ekipeve kundërshtare në futboll mund të jenë vërtetë të pashpirt. Këtë gjë e zbuloi lojtari i ëBA në Premiere League, në ndeshjen kundër Liverpool. Pas një dueli të fortë trup më trup me mbrojtësin e Liverpool, ai përfundoi tek këmbët e tifozëve.

Mos e humbisni në videon më poshtë reagimin e tifozit.


360grade.al


Kompleksimi i Opozitës dhe oksigjeni që mori prej saj kryeministri

Të tjera