» FOTOT/ Nga shëtitja në Bulevardin e Tiranës, te loja me top. Si festuan Rama, Linda dhe Zaho (video)

FOTOT/ Nga shëtitja në Bulevardin e Tiranës, te loja me top. Si festuan Rama, Linda dhe Zaho (video)

Kryeministri Edi Rama ka postuar një video në profilin e tij në Facebook, por këtë herë nuk ka lidhje me zhvillimet e aktualitetit politik, apo të punëve të qeverisë.

Ai duket me bashkëshorten e tij Linda Rama dhe djalin e tyre të vogël, Zahon, në një sallë ku luhet basketboll, teksa luajnë të tre me top.

Nuk dihet se ku ndodhen Rama me gruan dhe djalin, por videon e ka postuar pikërisht në Ditën e Verës.

Këto dy ditë Rama ndodhet me kabinetin qeveritar në Elbasan ku ka zhvendosur mbledhjen e qeverisë.

Me heret, Linda me djalin jane fotografuar ne rrugët e Tiranes, teksa kane dale si shume te tjere t’i gezohen Dites se Veres.

Ata jane fotografuar ne bulevardin kryesor te kryeqytetit, mes mijera banoreve qe kane ndjekur festimet ne bulevard.

Zaho me tullumbace ne duar vrapon rrugeve te Tiranes, ndjekur ne cdo hap nga Linda.

 

zaho1zaho linda3zaho linda2zaho


360grade.al


Kompleksimi i Opozitës dhe oksigjeni që mori prej saj kryeministri

Të tjera