» Incidenti i çuditshëm, shqiptarit i bie në kokë tavani i xhamit teksa po…

Incidenti i çuditshëm, shqiptarit i bie në kokë tavani i xhamit teksa po…

Një aksident i papritur i ka ndodhur një shtetasi shqiptar, punonjës në një fabrikë industriale në Itali.

52 vjeçarit i ka rënë në kokë një tavani prej qelqi, teksa po ecte për inspektim në një depo industriale në komunën italiane Montermurlo.

Identiteti i shqiptarit nuk bëhet me dije nga media, e cila shton se 52 vjeçari është shtruar në spital në gjëndje të rëndë, pasi ka një sërë dëmtimesh serioze në kokë.


360grade.al


Halli i ri i KM-së me Greqinë dhe fondet sekrete

Të tjera