» Aksident i rëndë në Tiranë

Aksident i rëndë në Tiranë

Mbrëmjen e sotme një aksident ndodhi pranë zonës së Mëzezit të Tiranës.

Raportohet se një motor, me të cilin ishin duke lëvizur dy persona, është përplasur me një makinë.

Personat që ndodheshin në motor kanë mbetur të plagosur, ndërsa drejtuesi në gjendje më të rëndë.

 


360grade.al


Halli i ri i KM-së me Greqinë dhe fondet sekrete

Të tjera