» Kokaina/ Çani: Ja çfarë më thanë efektivë nga policia italiane… (VIDEO)

Kokaina/ Çani: Ja çfarë më thanë efektivë nga policia italiane… (VIDEO)

Gazetari Artur Çani, sonte, në studion e 360grade, duke folur lidhur me operacionin e kapjes së 613kg kokainë disa ditë më parë pretendon se autoritetet vendase kanë pasur dijeni.

“Ky ishte kontenieri i vetëm nga 230 të Arbër Çekajt që u kontrollua. Numër rekord. Efektivë nga autoritet italiane më kanë thënë se ky është një rast i pamundur që të kalojë pa u vënë re” tha Çani.


360grade.al


Kompleksimi i Opozitës dhe oksigjeni që mori prej saj kryeministri

Të tjera