» Tiranë/ 40 vjeçari gjendet i vdekur në banesë, ja dyshimet e policisë

Tiranë/ 40 vjeçari gjendet i vdekur në banesë, ja dyshimet e policisë

Një burrë është gjetur i pajetë një ditë më parë në banesën ku jetonte, në zonën e Freskut.

Viktima është A.S., 40 vjeç, i cili u gjet i vdekur në rrugën “Muhamet Deliu”, në banesë, njoftoi Policia.

Nga veprimet e kryera rezultoi se, vdekja ka ardhur nga përdorimi i lëndëve narkotike pasi ka kaluar në overdozë, shtuan të njëjtat burime.


360grade.al


Kompleksimi i Opozitës dhe oksigjeni që mori prej saj kryeministri

Të tjera