» “Pas shembjes së Teatrit Kombëtar, fshihet ndërtimi i një kulle 45-katëshe”

“Pas shembjes së Teatrit Kombëtar, fshihet ndërtimi i një kulle 45-katëshe”

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar se  pas shembjes së Teatrit Kombëtar, qëndron ndërtimi i një kulle 45-katëshe.

Përmes një shënimi në rrjetin social Facebook, referuar qytetarit dixhital, Berisha shkruan se “pas shembjes së godinës së Teatrit Kombëtar qëndron babëzia e ndërtimi të një kulle 45-katëshe në të cilën Rama ka të pakten katër kate, ndërsa ministrja Kumbaro që ndan fondet me të vëllanë po lufton për një katë për vete prandaj duhet t’i mbeshtesim artistët”

Shënimi i plotë:

Duke ndjekur Opinion!

Beteja e piktorit deshtak, qe urren suksesin e artisteve te vertete, sonte ne Opinion. sb

Lexoni mesazhin:

“Pershendetje doktor po ndjeke sonte Opinionin Beteja e piktorit deshtak qe urren suksesin e artistve te vertet lidhet me Kullen 45 kateshe qe do te ndertohet aty.
Pra prapa shembjes godines se Theatrit Kombetar qendron babezia sa nje kulle 45 katesh ne te cilen Rama ka te pakten kater kate,ndrikull Kumbaro qe ndane fondet me te vellane po lufton per nje kate per vete prandaj duhet ti mbeshtesim artistet.”/360grade.al


360grade.al


Ndaje në
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Ëndrra e pavërtetë e Kryeministrit dhe një qokë për Vuçiçin…

Të tjera