» Modelja po pozonte topless, vala e detit e perplas pas shkëmbi dhe i nxjerr… (360video)

Modelja po pozonte topless, vala e detit e perplas pas shkëmbi dhe i nxjerr… (360video)

Modelja Kate Upton është mjaft e njohur për format e saj bombastike. Shumë revista mundohen ta bëjnë të pozojë topless. Ajo ka pozuar mjaft herë për revistën Sports Illustrated, por mesa duket këtë herë nuk shkoi gjithçka mirë. Teksa kishte hipur sipër një shkëmbi në Bali, një valë e fortë e rrëzon duke ja nxjerrë të gjitha syrit të kamerave.

Shikoni videon më poshtë.


360grade.al


Ndaje në
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Ëndrra e pavërtetë e Kryeministrit dhe një qokë për Vuçiçin…

Të tjera