» FOTO-VIDEO/ Çfarë po ndodh në rajon? Serbia çon tanqet në kufi me Kosovën

FOTO-VIDEO/ Çfarë po ndodh në rajon? Serbia çon tanqet në kufi me Kosovën

Ushtria e Serbisë e ka nisur armatimin e rëndë në kufi me Kosovën në prag të dhjetë vjetorit të pavarësisë së Kosovës.

Portali ‘Zëri.info’ e ka siguruar një video, ku shihen tanqet serbe duke shkuar nga Presheva në drejtim të pikës kufitare në fshatin Muqibabë në kufi me Gjilanin.

 

360grade.al


Ndaje në
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Ëndrra e pavërtetë e Kryeministrit dhe një qokë për Vuçiçin…

Të tjera