» “Bomba” e mediave italiane: Panuçi do të largohet nga Shqipëria për një klub në Itali

“Bomba” e mediave italiane: Panuçi do të largohet nga Shqipëria për një klub në Itali

“La Nuova Ferrara” e përditshmja e qytetit të Ferrarës ku gjendet edhe ekipi i SPAL, e ka shfreuan fantazinë me lajmin e publikuar sot, ku përmendej emri i trajnerit Kristian Panuçi, si një mundësi për të drejtuar stolin e SPAL-it, që është me një këmbë në Serinë B.

“Dje, ka dalë në skenë edhe emri i Kristian Panuçit, ish-mbrojtës i Milanit, Real Madridit, Interit dhe Romës, ish-zëvendës i Kapelos te Rusia, trajner i Livornos dhe Ternanës dhe aktualisht trajneri i Kombëtares shqiptare, nga e cila mund të shkëputet për të marrë drejtimin e një pankine në Itali” shkruan “La Nuova Ferrara”.

 

 

 

 


360grade.al


Kompleksimi i Opozitës dhe oksigjeni që mori prej saj kryeministri

Të tjera