» Aktori i njohur: Ne jemi në errësirë (Video)

Aktori i njohur: Ne jemi në errësirë (Video)

I ftuar në emisionin “360 gradë” të Artur Zhejit në Ora News,  aktori i njohur Neritan Licaj u shpreh se situata e artit në vend ka mbetur e njëjtë prej 25 vitesh

Licaj: 25 vjet në të njëjtin vend, unë jam për zgjidhjen përfundimtare të problemit. Ne jemi në errësirë. Asgjë nuk bëhet publike.


360grade.al


Ndaje në
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Ëndrra e pavërtetë e Kryeministrit dhe një qokë për Vuçiçin…

Të tjera