» I moshuari vdes në mënyrë tragjike

I moshuari vdes në mënyrë tragjike

Një i moshuar në Velipojë ka humbur jetën pasi ka e ka zënë korrenti.

Raportohet se ka qenë duke punuar në banesën e tij kur ka pasur kontakt me kabllo përcjellëse të energjisë elektrike.

Ai është dërguar me shpejtësi drejt spitalit rajonal të Shkodrës, por nuk ka arritur të mbijetojë.


360grade.al


Ndaje në
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Ëndrra e pavërtetë e Kryeministrit dhe një qokë për Vuçiçin…

Të tjera