» “Qëndro larg nga unë!”, Bleona i drejtohet ashpër këtij mashkulli

“Qëndro larg nga unë!”, Bleona i drejtohet ashpër këtij mashkulli

Bleona Qerreti është padyshim një nga femrat më të komentuara në Shqipëri por së fundi dhe jashtë vendit.Ditën e sotme Bleona ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram ku ka shkruar dhe disa fjalë mjaft emocionale.

“Nuk kam asnjë grimcë urrejtjeje në zemrën time për ty, nëse të kam dashur më parë…unë ende të dua. Kështu që qëndro larg nga unë!”, ka shkruar këngëtarja.

Kujtojmë se pak ditë më parë Bleona Qereti ka publikuar klipin e shumëpërfolur, të titulluar “Monstër”, ku ka ardhur më sensuale se asnjëherë.


360grade.al


Pse o Ramë, Shqiponja në hyrje të Tiranës të duket vulgare? Ke kandiduar për stilist të Kombit?

Të tjera