» Basha del nga prokuroria: Thirrja e kreut të opozitës, fillimi i fundit të këtij rregjimi kriminal

Basha del nga prokuroria: Thirrja e kreut të opozitës, fillimi i fundit të këtij rregjimi kriminal

Kreu I opozitës Lulzim Basha ka përfunduar dëshminë e tij në prokurori.

Ai tha për mediat se faza e fundit është përdorimi I shtetit me shpresën për të mbyllur zërin e opozitës.

Basha deklaroi se thirrja e kreutr të opozitës për tu paraqitur në prokurori, është fillimi I fundit të këtij rregjimi kriminal.

Mesazhi im për Ramën dhe veglat e tij është:

PD, unë dhe shqiptarët, nuk shantazhohemi as impresionohemi nga makinacionet politike të shtetit privat të Edi Ramës, dhe jemi të vendosur të vazhdojnë betejën tonë….


360grade.al


Pse ka shpallur sulm dhe çfarë parandjen KM-ja?

Të tjera