» Çifti po kryente marrëdhënie në publik, një person afrohet dhe… (360video)

Çifti po kryente marrëdhënie në publik, një person afrohet dhe… (360video)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur sot në SHBA.
Një çift nuk i kanë përmbajtur dot hormonet dhe kanë vendosur të kryejnë marrëdhënie në park në sy të të gjithëve.

Kjo gjë i ka lënë pa fjalë të gjithë të pranishmit aty pranë.Njëri prej tyre është ngritur dhe ka shkuar tek ata.

Shikoni më poshtë se çfarë i bën ai çiftit.


360grade.al


Pse o Ramë, Shqiponja në hyrje të Tiranës të duket vulgare? Ke kandiduar për stilist të Kombit?

Të tjera