» Rama: 38 mijë të punësuar vetëm në qershor

Rama: 38 mijë të punësuar vetëm në qershor

Kryeministri Edi Rama përmes një statusi në FB ka shfaqur shifrat e punësimit e jo vetëm gjatë muajit qershor. Sipas Ramës, janë 38 mijë të punësuar…

MIRËMËNGJES ?dhe me këtë videoinformacion për ecurinë ekonomike, punësimin dhe bizneset e reja në vend, ju uroj një fundjavë të qetë?

Geplaatst door Edi Rama op Vrijdag 10 augustus 2018


360grade.al


Kryeministri nën efektin e marrëzisë së madhështisë, e shndërron protestën në kryengritje!

Të tjera