» Strazimiri publikon linkun e raportit të antimafias…

Strazimiri publikon linkun e raportit të antimafias…

Deputeti demokrat Gent Strazimiri publikon linkun e raportit voluminoz të antimafias italiane, që përkufizon Shqipërinë si vendin me kultivimin dhe trafikimin më të lartë të kanabisit në vitin 2017.

Strazimiri tha se ky raport është arsyeja pse Ditmir Bushati u tremb dhe sulmoi Bashën, kur ai mbështeti Salvinin në luftën kundër mafias dhe krimit te organizuar.

Image

Më poshtë linku i plotë i raportit të antimafias italiane.

http://www.poliziadistato.it/statics/40/relazione-annuale-2017.p


360grade.al


Pse o Ramë, Shqiponja në hyrje të Tiranës të duket vulgare? Ke kandiduar për stilist të Kombit?

Të tjera