» U martua me sportisin Çek, por ja çfaë thotë Afërdita Dreshaj për Shpat Kasapin

U martua me sportisin Çek, por ja çfaë thotë Afërdita Dreshaj për Shpat Kasapin

Modelja e njohur Afërdita Dreshaj u martua më 29 qershor në një ceremoni madhështore në Miami, SHBA. Afërdita dhe Jakub janë tashmë burrë dhe grua. Modelja shqiptare duket shumë e lumtur në krahët e sportistit çek.
Untitled-1
Mirëpo, njerëzit sado e shikojnë në harmoni me Jakub-n, sërish kanë pyetje për ish-in e Afërditës, Shpat Kasapin. Në opsionin e ri në Instastory “Ask me a question” (Më bëj një pyetje), Afërdita me siguri ka marrë shumë pyetje në lidhje me Shpatin. Mikesha e saj e ngushtë Xhesika Berberi, ka zgjedhur të përgjigjet për të dyja.
“A do e kishe pranuar Shpat Kasapin për burrë?”,-e pyet një komentues Xhesikën. Me një foto së bashku me Afërditën, Xhesika shkruan “Joooo”. Pra, kaq ka për të thënë Afërdita për Shpatin.


360grade.al


Vdekja, ky udhëtim pa kthim…

Të tjera