» Modriç “sulmon” anglezët: Na thanë se jemi të lodhur, duhet të jenë të përulur

Modriç “sulmon” anglezët: Na thanë se jemi të lodhur, duhet të jenë të përulur

Edhe një sforco e fundit dhe “Topi i Artë” është i tiji. Dje përballoi një tjetër ndeshje epike kapiteni i Kroacisë, Luka Modriç. “Ndaj Francës të dielën presim një tjetër ndeshje të madhe, duam Kupën e Botës.

Faleminderit për urimet. Luajtëm në mënyrë fantastike dhe e kontrolluam Anglinë. Ata thanë se ishim të lodhur, ishin më të fortë se ne, por ne e treguam në fushë. Do donim ta kishim Modriç fituar ndeshjen përpara shtesës. Jemi krenarë dhe të lumtur”/panorama/

luka-modric


360grade.al


Pse o Ramë, Shqiponja në hyrje të Tiranës të duket vulgare? Ke kandiduar për stilist të Kombit?

Të tjera