» Ardit Gjebrea jep lajmin për sezonin e ardhshëm: “E Diela Shqiptare” me shtëpi të re

Ardit Gjebrea jep lajmin për sezonin e ardhshëm: “E Diela Shqiptare” me shtëpi të re

Këngëtari dhe moderatori i njohur i programit “E Diela Shqiptare” në TV Klan ka postuar këtë pasdite një foto në instagram ku shkruan: “Po fillon një studio e re të ndërtohet. E Diela Shqiptare në sezonin e ardhshëm, me shtëpi të re.”

Si duket Tv Klan është duke ndërtuar një objekt të ri ku do të zhvillohen programet.


360grade.al


Pse o Ramë, Shqiponja në hyrje të Tiranës të duket vulgare? Ke kandiduar për stilist të Kombit?

Të tjera