» VIDEO/ Ishin duke ndjekur penalltitë e Kroacisë, por ja çfarë bëjnë zjarrfikësit kroatë kur bie alarmi

VIDEO/ Ishin duke ndjekur penalltitë e Kroacisë, por ja çfarë bëjnë zjarrfikësit kroatë kur bie alarmi

Një video që është bërë virale orët e fundit po përhapet me shpejtësi në internet.

Janë zjarrfikësit e një stacioni në qytetin e Zagrebit, të cilët po shijonin çerekfinalen ndaj Rusisë, dhe teksa të gjithë ishin të veshur me fanellat e tyre karakteristike, po shikonin goditjet e penalltive.

Por, teksa topin e kishte marrë Ivan Rakitic, i cili do të godiste penalltinë e fundit, që i kaloi edhe për në gjysmëfinale, në stacionin e zjarrfikësve ra alarmi për një zjarr.

Të gjithë lanë vendet e tyre dhe u bënë gati për pak sekonda, dhe u nisën për në vendin ku kishte rënë zjarri.


360grade.al


Vdekja, ky udhëtim pa kthim…

Të tjera